Про нас

Про нас

Новий сервіс доставки їжі «quickly-food.com.ua» в Тернополі – це не просто черговий бізнес. У нас є декілька переваг перед конкурентами, про які ми вам детальніше розповімо далі.

По-перше, доставка їжі у Тернополі «quickly-food.com.ua» використовує лише свіжі та найкращі продукти. І це не просто рекламна фраза. Ми співпрацюємо з місцевими виробниками та постачальниками які кожен день привозять нам свіжі продукти, тому наша їжа завжди приготовлена зі свіжих та натуральних продуктів.

По-друге, у нас найдемократичніші ціни на піцу, яка, до речі виготовляється з італійського борошна. У нас ви можете скоштувати справжню італійську піцу від 45 гривень! Відношення «ціна-якість» – це головний наш козир.

По-третє, ми чітко зазначаємо термін доставки. Швидка доставка їжі – другий наш козир і показник репутації серед клієнтів і конкурентів. Ми ділимо Тернопіль на дві зони – зелену та жовту. Для кожної з них є чіткий час доставки.

По-четверте, наші кур’єри використовують лише екологічний транспорт(електровелосипеди та

електрокутери). Тим самим ми дбаємо про екологію нашого міста і планети загалом.

По-п’яте, наш сервіс об’єднав в собі три популярні бренди – «Сімейна піцца», «Moburger» та «Сімейна пекарня». У нас ви зможете одночасно поласувати італійською піцою, соковитим бургером,

хрустким паніні, а також запашними круасанами та свіжою випічкою!

Тож вперед – замовляй та насолоджуся!