Суші

Макі Огірок

Макі Огірок

44.99 грн.

Макі Лосось

Макі Лосось

83.99 грн.

Макі Тунець

Макі Тунець

87.99 грн.

Макі Вугор

Макі Вугор

98.99 грн.

Рол Банзай

Рол Банзай

108.99 грн.

Філадельфія Лайт

Філадельфія Лайт

138.99 грн.

Філадельфія з авокадо та огірком

Філадельфія з авокадо та огірком

141.99 грн.

Мохіто Рол

Мохіто Рол

148.99 грн.

Ебі Дракон

Ебі Дракон

147.99 грн.

Фаст Рол

Фаст Рол

153.99 грн.

Ебі-Мікс Nikkei

Ебі-Мікс Nikkei

167.99 грн.

Канада рол

Канада рол

193.99 грн.

Імператор (теплий рол)

Імператор (теплий рол)

185.99 грн.

Тоторі Nikkei

Тоторі Nikkei

188.99 грн.

Філадельфія шик

Філадельфія шик

213.99 грн.

Нінзя рол

Нінзя рол

233.99 грн.

Мажор рол

Мажор рол

227.99 грн.

Сумо рол

Сумо рол

247.99 грн.

Мега рол

Мега рол

397.99 грн.

Міні сет

Міні сет

228.99 грн.

Сет Гейша

Сет Гейша

448.99 грн.

Сет "3 Дракона"

Сет "3 Дракона"

488.99 грн.

Сет Сакура

Сет Сакура

538.99 грн.

Сет Самурай

Сет Самурай

498.99 грн.

Замовити суші в Тернополі

Корисні, легкі, поживні та надзвичайно смачні – вони давно є яскравим атрибутом культури та здорового харчування. Японські ресторани і кафе завжди сповнені задоволених відвідувачів, безкоштовна доставка суші додому практикується повсюдно, а кожна гостинна домогосподарка вважає своїм обов'язком хоч раз самостійно приготувати ці смачні заморські ласощі.

Доставка суші у Тернополі – дуже поширена послуга. Свіжі суші з якісних інгредієнтів, як було зазначено вище, також корисні, як і легкі для засвоєння. Але після інтенсивних мозкових штурмів та фізичних навантажень протягом робочого дня навряд чи багато хто з вас готовий присвятити залишок вечора приготуванню вечері в японському стилі. А ось замовити суші з доставкою додому під силу кожному. Особливо якщо це як смачні, так і дуже доступні за ціною, дешеві суші в Тернополі від мережі ресторанів Квіклі Фуд.

Замовити суші Тернополь в наші дні не проблема, і ми не є винятком. Ми з радістю доставимо шедеври японської кухні від професійних кухарів прямо додому будь-якого зголоділого поціновувача. Нам дуже приємно, що гості наших закладів навіть у домашніх умовах не забувають приголомшливий смак улюблених страв. Доставка суші проводиться нашими кур'єрами, тому клієнтам більше не потрібно вибирати вдалий час для замовлення суші по Тернополі – замовлення суші з доставкою можна здійснити з 10:00 до 22:00.

Наш асортимент досить великий: суші на замовлення з ніжним лососем, філадельфія лайт, оригінальний Мохіто рол, рол імератор, рол дракон, макі роли. Безкоштовна доставка в Тернополі гарантована, якщо сума вашого замовлення складатиме понад 200 гривень.

Цілодобова доставка суші

Доставка суші додому та в офіс у Тернополі, доступна як постійним гостям наших закладів, так і новачкам, охочим познайомиться з вишуканою японською культурою. Чемні та доброзичливі кур'єри доставлять замовлення суші додому у Тернополі в мінімально короткий термін.

Суші з доставкою чудово підійдуть як для тихої сімейної вечері, так і для святкової урочистості. Тому достатньо вибрати підходящий час, замовити суші додому, і ми організуємо для вас маленьку домашню Японію. Також можна замовити суші до офісу. Якісно приготовані страви, свіжі та смачні інгредієнти та ввічливе обслуговування – ось три кити, які допомагають нам доставляти клієнтам радість навіть поза стінами ресторану.